Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Lampy na biurko

Zakupiona dzięki nam lampka na biurko LED zwiększy poczucie Twojej wygody podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych. Sprawi też, że przestrzeń, w której pracujesz, stanie się znacznie przytulniejsza. W ofercie posiadamy produkty, które przypadną do gustu zwolennikom praktycznych rozwiązań.

Lampka dla dziecka

Oferowane przez nas lampki na biurko dla dzieci pełnią podwójną funkcję: nie tylko zwiększają komfort podczas nauki, zapewniając odpowiednie warunki w trakcie odrabiania lekcji bądź czytania lektur. To także idealne dopasowane oświetlenie nocne, dzięki któremu najmłodsi będą mogli liczyć na spokojny sen.

Nilsen na youtube

Mówią o nas

Lampki na biurko

Chcesz zabrać się za codzienne obowiązki służbowe, ale czegoś Ci brakuje? Rozejrzyj się wokół siebie – czy na pewno masz wszystko, czego potrzebujesz? Zanim wykonasz pierwsze zadanie sprawdź, czy towarzyszy Ci odpowiednio dopasowana lampka na biurko LED, bez której trudno wyobrazić sobie efektywną i komfortową pracę.

Wybór oświetlenia Twojego miejsca pracy to kwestia zasadnicza, o której często się zapomina. To właśnie lampka biurkowa sprawia, że dobrze Ci się pracuje o każdej porze dnia, bez względu na to, czym się aktualnie zajmujesz. Oświetlenie punktowe jest Twoim sprzymierzeńcem podczas tworzenia rozliczeń, projektów, czytania książek, a także codziennego wykonywania obowiązków służbowych przy komputerze.

Właściwe dobrana i ustawiona lampka na biurko LED znacznie zwiększa komfort pracy, a także służy zdrowiu oczu i dobremu samopoczuciu. To samo dotyczy zresztą nie tylko Ciebie, ale także dzieci – w miejscu nauki powinno znaleźć się oświetlenie, które zwiększy wygodę podczas odrabiania lekcji, gry na komputerze czy czytania książek. Właśnie z myślą o dzieciach zadbaliśmy, by w naszej ofercie znalazły się funkcjonalne i zarazem designerskie rozwiązania – tak, by odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej wymagające gusta naszych najmłodszych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne, praktyczne i zarazem stylowe lampki na biurko dla dzieci LED, a także modele gabinetowe, dostosowane do prac projektowych i kreślarskich. Zaopatrzone są w praktyczne rozwiązania zwiększające ich uniwersalność: klipsy, przyborniki, głośniki oraz stacje dokujące. Pozwalają na precyzyjne oświetlenie miejsca pracy bądź nauki dziecka dzięki zastosowanym żarówkom LED.