Lampki dziecięce 

Praktyczne i nowoczesne lampki na biurko dla dzieci przydadzą się każdemu początkującemu naukowcowi, projektantowi, pisarzowi bądź inżynierowi. Postaw na oświetlenie, które poprawi komfort nauki Twojej pociechy, a także sprawi, że wnętrze zyska zupełnie inny charakter.

Każda dostępna w naszej ofercie lampka dla dziecka doskonale nadaje się do ustawienia przy biurku. Dzięki żarówkom LED zapewnisz odpowiednie warunki do nauki. Oświetlenie punktowe jest szczególne zalecane młodym osobom, które większość czasu spędzają na pisaniu, czytaniu bądź pracy przy komputerze, podczas których najważniejsza jest dbałość o wzrok oraz odpowiednią postawę ciała. Ponadto produkty posiadają bezpieczną, elastyczną konstrukcję, idealną dla drobnych dłoni.

Zadbaliśmy o to, by lampka dla dzieci przeznaczona na biurko była przede wszystkim praktyczna. Stąd też w naszej ofercie nie brakuje nowoczesnych rozwiązań. Poszczególne modele posiadają przyborniki na długopisy i ołówki, głośniki kompatybilne z Bluetooth, dzięki którym można słuchać muzyki w trakcie nauki, a także funkcjonalne klipsy umożliwiające przyczepienie oświetlenia do ramy łóżka lub blatu. Każdy z naszych produktów pełni zarazem rolę lampki nocnej tworzącej miłą, ciepłą atmosferę, gdy zbliża się pora snu.

na stronę
Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

2 w 1 multi- funkcyjna lampka nocna LED z abażurem- Oświetlenie nocne Magic Colors

Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów