Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Dla dzieci 

Funkcjonalna lampka nocna dla dziecka

Lampka nocna dla dziecka to wyposażenie, które powinno być funkcjonalne, ale także estetycznie dopasowane do konwencji pokoju dziecięcego. Warto poświęcić chwilę czasu na to, aby wybrać model, który spełni zarówno Twoje oczekiwania, jaki oczekiwania Twojej pociechy. Znajdziesz u nas nowoczesne lampki nocne, które z łatwością dopasujesz do różnego rodzaju aranżacji. Bez względu na to, czy pokój dziecka jest stylizowany czy bardziej tradycyjny, z pewnością mamy lampkę, która będzie do niego idealnie pasować. Pokój dziewczynki lub pokój chłopca z nowym oświetleniem nocnym zyskają nowy, niepowtarzalny klimat.

na stronę
Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Obniżka!

Daj się urzec magii kolorów! Lampka biurkowa LED - 3 stopnie jasności - Oświetlenie nocne Magic Colors

249,00 zł 149,00 zł Dostępność
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Lampka nocna dziecięca dla dziewczynki

Wiadomo, że dziewczynki mają odmienny gust od chłopców. Właśnie dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy zbiór lampek nocnych dla dziewczynki, które idealnie wpasują się do pokoju Twojej pociechy. Możecie wybierać spośród różnorodnych modeli, takich jak m.in. lampki dotykowe, ledowe, ścienne, stojące oraz wiele innych. Wystarczy, że uruchomicie swoją wyobraźnię, aby stworzyć nową aranżację świetlną.

Lampka nocna do pokoju dziecka dla chłopca

Nie zabraknie u nas także całej palety lampek nocnych dla chłopca. Obecność modeli tematycznych, jak i tych bardziej tradycyjnych sprawia, że mamy pewność, iż wybierzecie wspólnie z pociechą oświetlenie idealne do jej pokoju. I tutaj oferujemy szeroki wybór różnych lampek, które świetnie sprawdzą się w wielu aranżacjach.

Jaka lampka nocna dla dziecka?

Fajne lampki nocne dla dzieci to nie jedyne hasło, na jakim powinieneś się skupić. Zwróć przede wszystkim uwagę na wysoką jakość kupowanego produktu. Nowe oświetlenie powinno posiadać odpowiednie parametry i służyć Ci przez długi okres czasu. Wszystkie modele, które znajdziesz w naszym sklepie spełniają odpowiednie standardy. Nie czekaj i już teraz wybierz ulubioną lampkę nocną dla dziecka.