Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Dla chłopca 

Modne lampki nocne dla chłopca

Wybranie lampki nocnej dla chłopca może okazać się nie lada wyzwaniem. Postanowiliśmy jednak ułatwić Ci to zadanie. Z myślą o Tobie i twojej pociesze zebraliśmy w jednym miejscu modne lampki nocne dla dzieci, które będą się idealnie prezentować w każdym pokoju dziecka i w dodatku odznaczą się solidnością i wytrzymałością. Sprawdź naszą ofertę, a szybko się przekonasz, że bez problemu wspólnie z dzieckiem wybierzesz coś, co będzie odpowiadać Wam obojgu. Zakupy czas zacząć!

na stronę
Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Obniżka!

Daj się urzec magii kolorów! Lampka biurkowa LED - 3 stopnie jasności - Oświetlenie nocne Magic Colors

249,00 zł 149,00 zł Dostępność
Pokazuje 1 - 12 z 26 elementów

Lampka nocna dla chłopca i multum możliwości

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby lampka nocna dla chłopca, którą wybierzesz z naszej oferty spełniała wszystkie Twoje oczekiwania. Naszą ofertę skomponowaliśmy z różnego rodzaju modeli lampek, które różni nie tylko estetyka wykonania, ale także sposób obsługi czy funkcjonowania. Tobie pozostawiamy wyszukanie produktu o najbardziej optymalnych parametrach technicznych, natomiast Twojemu dziecku dajemy całą masę możliwości aranżacyjnych. Wspólny wybór sprawi, że po zakupach żaden z Was nie będzie zawiedzione.

Doskonałej jakości lampki nocne dla chłopców

Wyposażenie pokoju dziecięcego to sprzęt, który powinien odznaczać się doskonałą jakością. Dlaczego? Ponieważ dzieci używają go ze zdecydowanie mniejszą ostrożnością i większą intensywnością niż ma to miejsce w przypadku osób dorosłych. Warto zatem upewnić się, że jakość produktu zapewnia jego wytrzymałość i daje gwarancję długotrwałego użytkowania. Postaw na wysoką jakość i stwórz nową aranżację świetlną w pokoju dziecka z zachowaniem wysokich standardów. Lampki nocne dla chłopców w naszym sklepie to doskonały wybór.