Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Dla dziewczynki 

Urocza lampka nocna dla dziewczynki

Wybór lampki nocnej dla dziewczynki może stanowić prawdziwe wyzwanie. Ale z nami wszystko pójdzie jak po maśle. Specjalnie dla Ciebie zgromadziliśmy urocze lampki nocne dla dzieci, które będą się pięknie prezentować w każdym pokoju dziecięcym i z powodzeniem służyć Wam przez długi czas. Wystarczy, że przejrzysz naszą ofertę, a na pewno znajdziesz coś co będzie podobać się zarówno Tobie, jak i Twojej pociesze. Wspólny wybór lampki może dostarczyć Wam wiele rozrywki – zatem do dzieła!

na stronę
Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Obniżka!

Nocna lampka LED z abażurem - Oświetlenie nocne Magic Colors

229,00 zł 121,77 zł Dostępność
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Lampki nocne dla dziewczyn – wiele możliwości

Naszą ofertę lampek nocnych dla dziewczyn staraliśmy się skomponować tak, abyście mieli jak największe pole do popisu. Znajdziecie zatem u nas różnego rodzaju modele lampek, które różnią się nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale także funkcjonalnością. Podczas gdy Ty zajmiesz się parametrami technicznymi lampki, Twoja pociecha będzie czuła się jak w raju, mogąc wybierać spośród stylizowanych i tradycyjnych modeli oświetlenia nocnego. Z nami upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu.

Wysokiej jakości lampka nocna dla dziewczynki

Jeśli chodzi o wyposażenie pokoju dziecięcego, warto zadbać o jego wysoką jakość. Wiadomo, że dzieci potrafią używać pewnych sprzętów znaczniej intensywniej i z mniejszą ostrożnością niż dorośli. Dobra jakość produktu zapewnia zatem jego niezmienną formę i poprawne funkcjonowanie na dłuższy czas. I właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Z nami odmienisz oblicze pokoju swojej pociechy z zachowaniem najwyższych standardów. Lampki nocne dla dziewczynki już na Ciebie czekają!