Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Stojące 

Uniwersalne lampki nocne stojące

Lampki nocne stojące to wyposażenie domu, które z pewnością znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Będą harmonizować zarówno z aranżacjami nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi. Te funkcjonalne lampki nocne okażą się niezwykle poręczne wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebował światła na wyciągnięcie ręki. Będą prezentować się pięknie na szafkach, półkach, stoliczkach i w wielu innych miejscach. Wystarczy, że użyjesz swojej wyobraźni, aby zmienić je w stylowy dodatek.

Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampki nocne stojące do sypialni, do salonu i dla dzieci

Lampki nocne stojące to niezwykle uniwersalny sprzęt, który może Ci służyć w naprawdę wielu miejscach. Okażą się przydatne zarówno w sypialni na szafce nocnej, w salonie na biurku czy przy wejściu do pokoju dziecka. To ile znajdziesz dla nich zastosowań, zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności. Pomysłowe projekty i piękne wykonanie lampek sprawiają, że będą się one pięknie prezentować w każdym pomieszczeniu. A jeśli nie masz jeszcze pomysłu, to przejrzyj naszą ofertę. Na pewno zainspiruje Cię ona do tworzenia nowych aranżacji.

Nowoczesne lampki nocne stojące o wysokiej jakości

Design jest dla nas bardzo ważny, ale jeszcze ważniejsza jest wysoka jakość. Bo po co Ci piękna lampka, która zaraz przestanie działać. Dbamy nie tylko o to, aby nasze produkty odznaczały się pomysłowym projektem. Kładziemy także nacisk na to, aby charakteryzowały się naprawdę wysoką jakością. Właśnie to gwarantuje im wytrzymałość i solidność, a te z kolei gwarantują, że lampki będą służyć Ci przez długi czas. Zamiast więc martwić się, że Twoja lampka znowu się popsuła, zrób zakupy w naszym sklepie. Sprawdź pełną ofertę lampek nocnych stojących.