Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Lampki podłogowe 

Widok:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Lampki nocne stojące wysokie

Lampki nocne stojące wysokie to jeden z bardzo popularnych rodzajów oświetlenia. Oprócz tego, że pełnią swoją podstawową funkcję, jaką oczywiście jest generowanie światła, mogą stanowić także stylowy dodatek. Wystarczy wybrać odpowiednią lampę i z łatwością można odmienić oblicze każdego pomieszczenia. Właśnie dlatego przy jej wyborze ważna jest nie tylko funkcjonalność, ale także projekt i jego estetyka. Dzięki temu zwykłe wyposażenie Twojego domu odgrywa podwójną rolę, z czego jedna może nadać domowi niepowtarzalnego charakteru.

Lampki nocne stojące do sypialni i nie tylko

Lampki nocne stojące będą doskonałym rozwiązaniem nie tylko do sypialni. Oczywiście i tam znajdą swoje zastosowanie, ale sprawdzą się doskonale także w innych pomieszczeniach, tworząc w nich wyjątkową atmosferę. Będą również funkcjonalnym i estetycznym dodatkiem do salonu czy dla dzieci do ich pokoju. Te wykonane z drewna ocieplą daną aranżację, a te z innych materiałów wpasują się w nowoczesne wnętrza. Możliwości masz wiele, wystarczy, że spojrzysz na lampę inaczej niż tylko na źródło światła.

Zdecyduj się na wysoką jakość, wypróbuj nasze produkty. Swoją ofertę komponujemy tak, aby była ona naprawdę godna zaufania. Lampki nocne stojące wysokie? Zapraszamy do naszego sklepu!