Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Led 

Wyjątkowa lampka biurkowa led

Lampka biurkowa led świetnie sprawdzi się zarówno w Twoim domu, jak i w miejscu pracy. To funkcjonalne rozwiązanie pozwoli Ci uzyskać odpowiednie natężenie światła niemalże w każdym pomieszczeniu. Ta ergonomiczna lampka na biurko będzie doskonała dla dzieci przy odrabianiu zadania domowego, ale także dla dorosłych przy pracy. Różne kształty i kolory dostępnych modeli sprawiają, że każdy może wybrać coś idealnego dla siebie. Już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

na stronę
Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Wybierz lampkę, która zachwyci Cię swoimi atutami. Wyjątkowa lampka 2w1 - unikalne połączenie lampki i lusterka.

Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów

Lampka biurkowa led – multum możliwości

Lampka biurkowa led to hasło, pod którym znajdziesz w naszym sklepie całą masę różnego rodzaju modeli oświetlenia na biurko. Mamy dla Ciebie nie tylko klasyczne lampki w kolorze czarnym czy białym, ale także takie we wszystkich kolorach tęczy. Nie zabrakło także różnego rodzaju konstrukcji od tradycyjnych lampek stojących po funkcjonalne lampki z klipsem. Wśród różnych modeli znajdziesz także te dotykowe. Masz wybór również pośród oświetlenia o różnej mocy, między innymi 5W, 7W, 10W czy 12W. Ledowe lampki biurkowe w naszym sklepie to naprawdę multum możliwości.

Lampka biurkowa led – świetna jakość

Każdy model oświetlenia, który oferujemy w naszym sklepie charakteryzuje się wysoką jakością. Każda z lampek przystosowana jest odpowiednio do pełnienia swoich funkcji. Wszystkie są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a ich niewątpliwą zaletą jest solidność oraz wytrzymałość. To sprzęty, którym naprawdę można zaufać. Potwierdzają to pozytywne opinie naszych klientów. Lampka biurkowa led z naszego sklepu to świetny towar w atrakcyjnej cenie.