Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Ze ściemniaczem 

Funkcjonalna lampka biurkowa led ze ściemniaczem

Lampka biurkowa led ze ściemniaczem to bardzo wygodne rozwiązanie. Tego rodzaju sprzęt nada się idealnie do domu, jak i do biura. Ściemniacz pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego poziomu natężenie światła, dodając lampce niezwykłej funkcjonalności. Ta komfortowa lampka na biurko z pewnością zaskarbi swoje Twoją przychylność, udowadniając w wielu sytuacjach, że jest po prostu niezastąpiona. Sprawdź już teraz wszystkie modele, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w tej kategorii.

na stronę
Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Wybierz mobilną lampkę biurkową Nelly. Postaw ją klasycznie na biurku lub przypnij gdzie chcesz.

Obniżka!

Wybierz lampkę, która zachwyci Cię swoimi atutami. Wyjątkowa lampka 2w1 - unikalne połączenie lampki i lusterka.

199,00 zł 149,25 zł Dostępność
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów

Lampka biurkowa led ze ściemniaczem – maksimum wygody

Lampka biurkowa led ze ściemniaczem bardzo szybko stanie się jednym z Twoich ulubionych sprzętów domowych. A to wszystko dlatego, że maksymalnie zwiększy Twój komfort użytkowania biurkowego oświetlenia. Regulacja jasności okaże się niezwykle poręczna w wielu sytuacjach. Pozwoli Ci w szybki i łatwy sposób dostosować poziom naświetlenia do danej czynności. Nie musisz już wstawać i zapalać czy też gasić dodatkowych źródeł światła. Wszystko czego Ci trzeba, osiągniesz za pomocą jednego przycisku. Wybierz model, który posiada odpowiednią dla Ciebie ilość stopni regulacji jasności.

Lampka biurkowa led ze ściemniaczem wysokiej klasy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że oświetlenie biurkowe to sprzęt codziennego użytku. Bywa niekiedy bardzo mocno eksploatowany. Z tego powodu dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze produkty odznaczał się wysoką klasą, a co za tym idzie świetnym wykonaniem oraz wytrzymałością. Nasze oświetlenie to sprzęt, który zasługuje na Twoje zaufanie. Każda nasza lampka biurkowa led ze ściemniaczem to synonim wysokiej jakości.