Ze stacją dokującą 

Innowacyjna lampka biurkowa ze stacją dokującą

Lampka biurkowa ze stacją dokując to sprzęt idealny dla osób doceniających innowacyjne rozwiązania. Głównym atutem takiej lampki jest możliwość za jej pomocą dokowania/ładowania urządzeń mobilnych, takich jak na przykład iPhone czy smartfon Samsung. Ta nowoczesna lampka na biurko oferuje jednak znacznie więcej. Modele dostępne w naszej ofercie posiadają wbudowany port USB, dotykowe panele sterujące, różne tryby świecenia czy funkcje doboru barwy światła. Jest to urządzenie, które z pewnością Cię nie zawiedzie.

Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Wielofunkcyjna lampka biurkowa ze stacją dokującą do iPhone i iPod. Dzięki specjalnemu panelowi sterującemu możliwe jest manipulowanie natężeniem oświetlenia, a tym samym dopasowywanie go do swoich potrzeb. Sprawdź lampki STAR w akcji- obejrzyj ich prezentację filmową

Obniżka!

Wielofunkcyjna lampka biurkowa ze stacją dokującą do smartfonów Dzięki możliwości wyboru barwy światła umożliwia ona dostosowanie oświetlenia do indywidualnych oczekiwań i aktualnych potrzeb. Sprawdź lampki STAR w akcji - obejrzyj ich prezentację filmową

399,00 zł 199,00 zł Dopstępność

2 w 1 multi- funkcyjna lampka LED z głośnikiem - Kompatybilna z Bluetooth- pozwala cieszyć się ulubioną muzyką

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Lampka biurkowa ze stacją dokującą w domu i w pracy

Lampka biurkowa ze stacją dokującą będzie idealnym oświetleniem zarówno na domowym biurku, jak i w Twoim biurze. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które potrzebują mieć swój telefon z pełną baterią cały czas w zasięgu ręki. Twój iPhone już nigdy nie rozładuje się nieoczekiwanie podczas pracy. Mnogość dostępnych funkcji sprawia, że to oświetlenie okaże się niezastąpione podczas całej masy czynności. Szybko przekonasz się, że ta lampka to doskonały wybór.

Lampka biurkowa ze stacją dokującą – design i jakość

Nowoczesny, przykuwający uwagę design oraz wysoka jakość to cechy charakterystyczne dostępnych w naszej ofercie modeli oświetlenia biurkowego. Zakupione u nas produkty będą Ci sprawnie służyć przez długi czas, będąc odpowiednim źródłem światła w wielu sytuacjach. Jesteśmy przekonani, że docenisz ich funkcjonalność, wyjątkową estetykę oraz staranne wykonanie. Lampka biurkowa ze stacją dokującą to sprzęt, który sprosta Twoim oczekiwaniom.