Bluetooth 

Nowoczesna lampka biurkowa Bluetooth

Lampka biurkowa Bluetooth to oświetlenie, które oprócz swojej oczywiste funkcji, pozwoli Ci także na cieszenie się muzyką w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta innowacyjna lampka na biurko posiada wbudowany głośniczek, z którym możesz połączyć się za pomocą Bluetooth. Dzięki temu możesz słuchać ulubionej muzyki, audycji czy stacji radiowych w jakości lepszej niż ta oferowana przez sam telefon. Lampka świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze.

Widok:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Obniżka!

2 w 1 multi- funkcyjna lampka LED z głośnikiem - Kompatybilna z Bluetooth- pozwala cieszyć się ulubioną muzyką

299,00 zł 197,34 zł Dostępność
Obniżka!

3 w 1 multi- funkcyjna lampka biurkowa i nocna LED - Kompatybilna z Bluetooth  Oświetlenie nocne Magic Colors! Poczuj magię dźwięków, które wprowadzą Cię do snu!

229,00 zł 132,00 zł Dostępność
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Lampka biurkowa Bluetooth – nowoczesny design

Lampka biurkowa Bluetooth to nie tylko wielofunkcyjność, to także nowoczesny design. Wyjątkowe projekty tego sprzętu sprawiają, że stanowi ono nie tylko źródło światła, ale także staje się dodatkiem aranżacyjnym przykuwającym uwagę. Warto zadbać o to, aby lampka przedstawiała pewne walory estetyczne. W końcu korzystasz z niej codziennie. Nie nowiną jest również to, że praca w schludnym i estetycznym środowisku jest o wiele przyjemniejsza, a co za tym idzie wydajniejsza.

Lampka biurkowa Bluetooth – wysoki standard

Wiemy, że oświetlenie biurkowe to sprzęt, którego używasz na co dzień z dużą częstotliwością. I właśnie dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do tego, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy. Dbamy o ich staranne wykonanie i design, zwracamy uwagę na ich wytrzymałość i wzbogacamy ich funkcjonalność. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce produkt o naprawdę wysokiej jakości. Przekonaj się o tym już teraz! Lampka biurkowa Bluetooth z naszego sklepu, to sprzęt godny zaufania.