Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Z klipsem 

Komfortowa lampka biurkowa z klipsem

Lampka biurkowa z klipsem to niezwykle wygodne rozwiązanie. Docenią je szczególnie te osoby, którym zależy na mobilnym źródle światła oraz te które nie mają miejsca na lampką stojącą. Ta poręczna lampka biurkowa będzie doskonałym wyposażeniem nie tylko Twojego domu, ale także biura. Możesz ją umieścić w dowolnym miejscu. Niektóre z modeli mogą posłużyć także jako tradycyjne lampki do postawienia na biurku. Już teraz wypróbuj ich pełną funkcjonalność.

Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Lampka biurkowa z klipsem – różne modele

Nie zapominaj o tym, że lampka biurkowa z klipsem to nie tylko poręczne akcesorium. Może stanowić także element dekoracyjny. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby wszystkie modele oświetlenia posiadały unikalny design, który może przekształcić je w oryginalne dodatki aranżacyjne. Decydując się na nasze lampki, możesz liczyć zatem na podwójną korzyść. Wybieraj spośród lampek o różnych kształtach oraz kolorach. Nie zapomnij także zwrócić uwagi na dodatkowe funkcjonalności, których im nie brakuje.

Lampka biurkowa z klipsem – wysoka jakość

Kupując nasze lampki, możesz być pewien ich wysokiej jakości. Zadbaliśmy o to, aby każda z nich cechowała się solidnym wykonaniem, zapewniającym jej wytrzymałość. Nie musisz obawiać się o to, że wielokrotne użytkowanie klipsa znacznie skróci żywotność naszego oświetlenia. Możesz bez przeszkód korzystać z niego na co dzień, ufając jego trwałej konstrukcji. Już dziś wyposaż dom w wysokiej klasy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Lampka biurkowa z klipsem? Tylko w naszym sklepie!