Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym NILSEN.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół NILSEN.PL

X

Drewniane 

Niepowtarzalna lampka biurkowa drewniana

Lampka biurkowa drewniana to idealne oświetlenie dla osób, które cenią sobie nowoczesność, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z tradycji. Ta wyjątkowa lampka na biurko łączy bowiem w sobie te 2 cechy, dzięki użyciu przy jej wykończeniu naturalnego drewna oraz nowoczesnej formie i przydatnym funkcjom. Jest to sprzęt, który idealnie wpasuje się do każdego domu, biura czy gabinetu. Nie zwlekaj i już teraz sprawdź wszystkie modele, które dla Ciebie przygotowaliśmy w tej kategorii.

Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Naturalna lampka biurkowa drewniana

Każda lampka biurkowa drewniana wykonana jest z naturalnego drewna, co dodaje jej niepowtarzalnego charakteru. Ponadto każda z nich jest ręcznie wykończona, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz produkt cechujący się starannym wykonaniem. Taka lampka to nie tylko źródło światła. To także świetny designerski dodatek, który będzie pasował zarówno do wnętrz tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Dodatkowe funkcje sprawią, że lampka ta stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojej pracy w domu lub w biurze.

Lampka biurkowa drewniana wysokiej klasy

Ze starannością dobieramy produkty do naszej oferty. Chcemy dać Ci coś niepowtarzalnego, a jednocześnie niezwykle solidnego i wytrzymałego. Wierzymy, że każdy model naszego oświetlenia szybko okaże się niezbędnym wyposażeniem podczas wielu codziennych czynności. Dbamy nie tylko o trwałość naszych lampek, ale także o ich unikatowy design. Jesteśmy przekonani, że zakupy w naszym sklepie będą źródłem Twojej satysfakcji. Lampka biurkowa drewniana? Mamy to, czego szukasz!